To nieprawda, że tylko kobiety noszą biżuterię. Faktem jest, że to one kochają diamenty i błyskotki, mężczyźni potrzebują czegoś subtelnego i stonowanego. Czegoś, co będzie pasowało nie tylko do garnituru, ale sprawdzi się w codziennym stylu casual. Biżuteria dla mężczyzn podkreśla charakter, pokazuje siłę i klasę, dopełnia męską stylizację.

Właśnie ta myśl przyświecała powstaniu marki Asgard – tworzymy biżuterię dla mężczyzn, która jest minimalistyczna, stylowa i efektowna. To odpowiedź na potrzeby facetów, którzy szukają delikatnych, stonowanych i jednocześnie charakterystycznych wzorów. Inspiracja przyszła ze Skandynawii, która zachwyca prostotą i nawiązaniem do natury. Nasze bransoletki tworzone są własnoręcznie z największą starannością i według autorskiego pomysłu. Każdy etap produkcji, odbywa się w naszej manufakturze - projekt, wybór materiałów oraz realizacja.

Asgard to umiejętne wykorzystanie kruszców, gra kolorów, niebanalny pomysł i dbałość o szczegóły. Każda nasza bransoletka to połączenie metali szlachetnych i naturalnych kamieni.

Pierwsza kolekcja opiera się na trzech kolorach: czarnym, szarym i brązowym. To barwy elegancji i władzy, harmonii i równowagi, a także spokoju i ciepła.